Restaurace Křižanov

je rodinou restaurací nacházející se na Vysočině v malebné vesničce Křižanov, 10 km od dálnice D1, na trase Velká Bíteš - Žďár nad Sázavou. K příjemnému posezení nabízí tři stavebně oddělené místnosti s kapacitou 80, 60 a 22 míst, venkovní terasou s výhledem na náměstí a zděnou zahrádkou s dětským koutkem u nekuřácké místnosti. Výhodou této zahrádky je, že děti neodběhnou bez vašeho vědomí.

Naše restaurace je velmi dobře přístupná automobilům i autobusům.

Jídelní lístek je zaměřen na českou kuchyni s širokým výběrem hotových jídel. V době obědu připravujeme polední nabídku složenou z polévky a hlavního chodu. Náš odborně vzdělaný kolektiv kuchařů a číšníků s dlouholetou praxí je schopen velmi rychle a kvalitně připravit a podávat menu o více chodech dle vašich, požadavků, ať už se jedná o jídla a nápoje zahraniční nebo typické domácí kuchyně.

Svou polohou, prostorovou rozmanitostí i vybavením je vhodným místem pro pořádání různých firemních a společenských akcí, večírků, svateb, promocí, rodiných oslav včetně dětských narozeninových párty. Pro všechny příležitosti vám nabízíme zajištění vhodné dekorace, květinové výzdoby.


btn-rauty
rauty
btn-firemni-akce
firemní akce
btn-prezentace
prezentace

onas